Na Oczy Complex z luteiną i zeaksantyną Pharmasis
BEZPŁATNA DOSTAWA
Dla zamówień pow. 150zł
ZAUFANIE I BEZPIECZEŃSTWO
100% satysfakcji, składniki zgodne z GMP i HACCP
NAJLEPSZE CENY
Dla zamówień pow. 150zł
Tabletki na oczy - kompleksowo wspomagają wzrok.
Składniki produktu:
- pomagają w utrzymaniu prawidłowego widzenia
- przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
- wspomagają pracę układu nerwowego
- pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu naczyń krwionośnych
- pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym
CO ZAWIERAJĄ TABLETKI NA OCZY COMPLEX?
SUPLEMENT NA OCZY COMPLEX Pharmasis został opracowany z myślą o holistycznym wsparciu funkcji wzrokowych. Ryboflawina wspiera utrzymanie prawidłowego widzenia. Kwas pantotenowy, foliany oraz witaminy B6 i B12 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witaminy B6 i B12, tiamina, niacyna i biotyna wspierają funkcje układu nerwowego oraz psychologiczne. Witaminy C i E pomagają w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych oraz w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

AKSAMITKA WYNIOSŁA
Ekstrakt z aksamitki wzniesionej to cenne źródło luteiny i zeaksantyny, które są barwnikami barwnikami roślinnymi z grupy karotenoidów. W naturze występują w parze i oba gromadzą się w soczewce oka oraz plamce żółtej. Najwięcej zeaksantyny znajduje się w centrum plamki żółtej czyli w strefie odpowiedzialnej za najostrzejsze widzenie. Luteiny jest więcej na obrzeżach siatkówki.
Organizm nie jest w stanie sam wytworzyć luteiny i zeaksantyny, dlatego tych substancji musimy dostarczać mu od zewnątrz. Ich naturalnym źródłem są przede wszystkim warzywa, których często spożywamy zbyt mało. Stężenie luteiny i zeakstantyny w siatkówce oka znacząco spada wraz z wiekiem, a także u osób palących papierosy, regularnie spożywających alkohol i cukrzyków.

ZACHOWAJ OSTROŚĆ WIDZENIA
Kiedy poszukać wsparcia dla oka? Zawsze, niezależnie od wieku, kiedy mocno eksploatujemy wzrok. Praca przed monitorem, ultrafioletowe promieniowanie słoneczne, źle zbilansowana dieta oraz narażenie na zanieczyszczenia środowiskowe sprzyjają destrukcji siatkówki oka i pogłębiającemu się osłabieniu widzenia.
Profilaktyka oka - jego właściwe nawilżenie i odżywienie - może spowolnić tempo pogarszania się wzroku, które naturalnie postępuje wraz z wiekiem.

BEZPŁATNA DOSTAWA
Dla zamówień pow. 150zł
ZAUFANIE I BEZPIECZEŃSTWO
100% satysfakcji, składniki zgodne z GMP i HACCP
NAJLEPSZE CENY
Dla zamówień pow. 150zł
NA OCZY COMPLEX z luteiną i zeaksantyną Pharmasis to suplement diety w postaci kapsułek. Zawiera ekstrakt z kwiatów aksamitki wzniesionej, będącej źródłem luteiny i zeaksantyny. Dodatkowo produkt został wzbogacony o witaminy z grupy B oraz witaminy C i E, które pozytywnie wpływają na oczy.
Polecany dla osób dbających o utrzymanie prawidłowego widzenia, odczuwających zmęczenie oraz znużenie oraz chcących utrzymać wzrok w dobrej kondycji.
Forma:
Kapsułki
Ilość:
30 kapsułek
Dawkowanie:
Dorośli: 1 kapsułka dziennie.
Skład:
ekstrakt z kwiatów aksamitki wzniesionej (Tagetes erecta L.) standaryzowany na 20% luteiny i 4% zeaksantyny, żelatyna, substancja wypełniająca: celuloza (celuloza mikrokrystaliczna), witamina C (kwas L-askorbinowy), mieszanka witamin (amid kwasu nikotynowego, D-pantotenian wapnia, maltodekstryna, kwas pteroilomonoglutaminowy, cyjanokobalamina, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, monoazotan tiaminy, D-biotyna), witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu.
Skład zalecanej do spożycia dziennej porcji:
Składniki charakteryzujące produkt |
1 kapsułka |
ZDS* |
Ekstrakt z kwiatów aksamitki wzniesionej (Tagetes erecta), w tym: luteina zeaksantyna |
125 mg 25 mg 5 mg |
–
|
Witamina C |
40 mg |
50% |
Witamina E |
6 mg |
50% |
Tiamina (witamina B1) |
0,55 mg |
50% |
Ryboflawina (witamina B2) |
0,7 mg |
50% |
Niacyna |
8 mg |
50% |
Kwas pantotenowy |
3 mg |
50% |
Witamina B6 |
0,7 mg |
50% |
Kwas foliowy |
100 µg |
50% |
Biotyna |
25 µg |
50% |
Witamina B12 |
1,25 µg |
50% |
*RWS - referencyjne wartości spożycia

Zapytaj naszych ekspertów
Masz dodatkowe pytania dotyczące naszych produktów? Chcesz wiedzieć, co zrobić aby poprawić swoje zdrowie i czuć się lepiej? Napisz do nas na info@pharmasis.pl. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą!
-
Nasi konsultanci
+48 22 290 59 04
Przy zamówieniu pow. 150 zł
DOSTAWA GRATIS
- @