Q10 Sensitive

Dostępność: W magazynie
Regular Price 32,19 zł Cena promocyjna 25,90 zł
 • BEZPŁATNA DOSTAWA

  Dla zamówień pow. 150zł

 • ZAUFANIE I BEZPIECZEŃSTWO

  100% satysfakcji, składniki zgodne z GMP i HACCP

 • NAJLEPSZE CENY

  Dla zamówień pow. 150zł

Dla osób ze skłonnością do paradontozy.

Składniki produktu:

 • pomagają w utrzymaniu zdrowych zębów (witamina D)
 • wspierają prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania dziąseł i zębów (witamina C)

  

Jeśli przekroczyłeś 35. rok życia stężenie koenzymu Q10 w Twoim ciele zaczyna spadać. Suplementacja Q10 w formie pastylek do ssania jest stosowana jako profilaktyka zdrowych zębów i dziąseł oraz wsparcie przy leczeniu chorób przyzębia, takich jak paradontoza.

CO TO JEST Q10?

Koenzym Q10 to substancja niezbędna dla funkcjonowania każdej komórki ludzkiego ciała. Poprawia ich dotlenienie i chroni je przed wolnymi rodnikami. Jest jednym z najważniejszych antyoksydantów występujących w przyrodzie i jedyny naturalny przeciwutleniacz produkowany przez ludzki organizm.

Niestety wraz z wiekiem zdolność do syntezowania Q10 przez organizm stopniowo zanika.

DLA KOGO Q10?

Suplementacja Q10 jest dla Ciebie, jeśli:

masz kłopoty z krwawieniem lub bólem dziąseł,

masz wadę zgryzu,

masz predyspozycje do chorób przyzębia, w tym paradontozy,

masz skłonności do gromadzenia kamienia nazębnego,

palisz papierosy i często sięgasz po alkohol,

prowadzisz intensywny tryb życia i nie zawsze udaje Ci się odpowiednio dbać o dietę.KIEDY DZIĄSŁA KRWAWIĄ...

Badania przeprowadzone przez Wrocławski Uniwersytet Medyczny i Polskie Towarzystwo Stomatologiczne wykazały, że zaledwie 1% Polaków między 35 a 44 rokiem życia nie wykazuje objawów periodontologicznych wymagających działań profilaktyczno-leczniczych. Co 4 mieszkaniec Warszawy cierpi na poważne problemy przyzębia, których jednym z objawów jest ból i krwawienie dziąseł.

asdf

JAK DZIAŁA Q10 SENSITIVE?

Osoby cierpiące na paradontozę często mają niedobór koenzymu Q10 w organizmie. Niskie stężenie Q10 może przyczyniać się do chorób dziąseł i przyzębia.

Koenzym Q10 w postaci tabletek do ssania wnika do komórek przyzębia i stymuluje procesy naprawcze. Może w ten sposób spowalniać rozwój paradontozy.

Witamina C pomaga w produkcji kolagenu, który jest niezbędny do odbudowy dziąseł. Dodatek witamin E, D oraz B6 pomaga utrzymać zdrowe zęby i dziąsła, prawidłowy metabolizm białka i glikogenu (witamina B6) oraz chronić komórki przed stresem oksydacyjnym (witamina E).

asdf

PO PIERWSZE ZAPOBIEGAJ

 • Upewnij się czy w prawidłowy sposób szczotkujesz zęby i czy używasz odpowiednio dobranej szczoteczki;
 • Spożywaj jedzenie, które zmusza do rozdrabniania, rozgryzania i żucia; 
 • Prowadź racjonalny tryb życia (ruch, świeże powietrze, unikanie używek); 
 • Dbaj o dietę i suplementację (białko, witamina B6, C i D oraz koenzym Q10).
asdf
Regular Price 32,19 zł Cena promocyjna 25,90 zł
 • BEZPŁATNA DOSTAWA

  Dla zamówień pow. 150zł

 • ZAUFANIE I BEZPIECZEŃSTWO

  100% satysfakcji, składniki zgodne z GMP i HACCP

 • NAJLEPSZE CENY

  Dla zamówień pow. 150zł

Q10 Sensitive to suplement diety w postaci tabletek do ssania polecany osobom dbającym o dziąsła i zęby. Już po 35. roku życia, wraz ze spadkiem poziomu koenzymu Q10, proces starzenia organizmu nabiera tempa. Brak odpowiednie ochrony komórek naszego ciała, może zwiększać ryzyko pojawienia się problemów z sercem, układem nerwowo-naczyniowym, a także funkcjonowaniem dziąseł. Problemy z dziąsłami mogą dotknąć osób w każdym wieku. Jeżeli zauważyłeś niepokojące objawy, warto pomyśleć o wsparciu organizmu dodatkową dawką witamin: B6,C, D oraz koenzymu Q10. Jedna tabletka zawiera Koenzym Q10 30 mg, Witaminę C 40 mg (50% RDA), Witaminę E 6 mg (50% RDA*), Witaminę B6 0,7 mg (50% RDA) oraz Witaminę D 2,5 µg (50% RDA).

Polecany osobom dorosłym, chcącym zatroszczyć się o swoje dziąsła i zęby.

Literatura:

H. Czeczot, M. Skrzynecki, D. Ścibor: KoenzymQ10 i jego rola w patologiach układowych i periodontopatiach- przeglądpiśmiennictwa, w: „Czasopismo Stomatologiczne”, 57, 8.

Siemieniuk E., Skrzydlewska E.: Koenzym Q10 –biosynteza i znaczenie biologiczne w organizmach zwierząt i człowieka w:"PostepyHig Med Dosw." (online), 2005 nr 59.

Furmanek-Kostulska, A. J. Kurnatowska Działaniei zastosowanie koenzymu Q10 [źródło]: hedat.pl (dostęp:5.12.2016r.)

R. Górska, M. Pietrusińska, E. Dembowska,J.Wysokińska Miszczuk, M. Włosowicz, T. Konopka, Częstość występowaniachorób przyzębia u osób w wieku 35-44 lat w populacji dużych aglomeracjimiejskich w: „Prace oryginalne”, Wrocławski Uniwersytet Medyczny i PolskieTowarzystwo Stomatologiczne, 2012. ISSN 1644-387X.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Q10 Sensitive
Twoja ocena
Forma

tabletki do ssania

Ilość:

30 tabletek 

Dawkowanie:  

Zaleca się stosowanie 1-2 tabletki dziennie. Należy ssać tabletkę aż do całkowitego rozpuszczenia. Przez kolejne 15-30 minut powstrzymać się od jedzenia i picia.

Skład: 

substancja słodząca: sorbitole, ACTIQ10 40% (koenzym Q10, dekstryna, substancja wiążąca: sól sodowa oktenylobursztynianu skrobiowego, przeciwutleniacz: alfa-tokoferol, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu), substancja wiążąca: poliwinylopirolidon, substancja słodząca: ksylitol, kwas L-askorbinowy, substancja wypełniająca: celuloza, octan DL-alfa-tokoferylu, aromat pomarańczowy z barwnikiem w proszku (w tym barwnik: karoteny (beta-karoten)), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, cholekalcyferol, chlorowodorek pirydoksyny, substancja słodząca: acesulfam K.

Skład zalecanej do spożycia dziennej porcji: 

Składniki odżywcze 

1 tabletka 

2 tabletki

Koenzym Q10 30 mg 60 mg
Witamina C 40 mg (50% RWS*) 80 mg (100% RWS*)

Witamina E

6 mg (50% RWS*)

12 mg (100% RWS*)

Witamina B6 0.7 mg (50% RWS*) 1.4 mg (100% RWS*)

Witamina D

2.5 ug (50% RWS*) 

5 ug (100% RWS*)

*RWS – referencyjne wartości spożycia 


expert image

Zapytaj naszych ekspertów

Masz dodatkowe pytania dotyczące naszych produktów? Chcesz wiedzieć, co zrobić aby poprawić swoje zdrowie i czuć się lepiej? Napisz do nas na info@pharmasis.pl. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą!

 • Nasi konsultanci

  +48 22 290 59 04

 • Przy zamówieniu pow. 150 zł

  DOSTAWA GRATIS

 • @