Enteromax Forte

Dostępność: W magazynie
31,90 zł
 • BEZPŁATNA DOSTAWA

  Dla zamówień pow. 150zł

 • ZAUFANIE I BEZPIECZEŃSTWO

  100% satysfakcji, składniki zgodne z GMP i HACCP

 • NAJLEPSZE CENY

  Dla zamówień pow. 150zł

Probiotyk na jelita dla dzieci i dorosłych

Składniki produktu:

 • uzupełniają mikroflorę jelitową
 • ograniczają namnażanie się szkodliwych mikroorganizmów
 • hamują biegunkę i łagodzą jej przebieg

ikonka1 ikonka2 ikonka3

Probiotyk na jelita ENTEROMAX Forte dla dzieci i dorosłych to gama specjalistycznych produktów do stosowania podczas biegunek, wymiotów oraz w antybiotykoterapii zawierająca unikalne na rynku połączenie korzystnych dla zdrowia żywych liofilizowanych komórek bakterii szczepu Lactobacillus rhamnosus GG żywych liofilizowanych komórek drożdży szczepu Saccharomyces boulardii.

Saccharomyces boulardii oraz Lactobacillus rhamnosus GG:

 • mają potwierdzone badaniami korzystne działanie wspomagające w profilaktyce biegunek
 • są uznane za jedne z najbezpieczniejszych i najlepiej przebadanych probiotyków do postępowania dietetycznego w przebiegu biegunki infekcyjnej, w tym rotawirusowej oraz poantybiotykowej;
 • ograniczają ilość wodnistych stolców,
 • mają dobrze udokumentowany wpływ na zdrowie osób z ostrą biegunką infekcyjną (w tym biegunką podróżnych),
 • są odporne na działanie soku żołądkowego, żółci i soków trzustkowych dzięki czemu docierają do jelit w pełni aktywne.

Otwierane kapsułki ENTEROMAX Forte z maksymalną zawartością składników wśród produktów ENTEROMAX przystosowane do stosowania podczas długotrwałej antybiotykoterapii i biegunek.

asdf

Każdy z probiotyków wykazuje wyjątkowe, właściwe tylko jemu cechy metaboliczne. Podanie Lactobacillus rhamnosus GG oraz Saccharomyces boulardi łącznie rozszerza profil działania oraz przyspiesza rekonstrukcję flory jelitowej. Szczepy Saccharomyces boulardii zwiększają aktywność bakterii Lactobacillus rhamnosus GG pozostając z nimi w symbiozie.

Lactobacillus rhamnosus GG

Szczep Lactobacillus rhamnosus GG zawarty w preparacie ENTEROMAX to bakterie probiotyczne o udokumentowanym korzystnym wpływie na zdrowie człowieka. Pomagają w ograniczaniu kolonizacji jelit przez bakterie chorobotwórcze w okresie antybiotykoterapii, ponieważ są niewrażliwe na niszczące działanie większości antybiotyków. Wykazują zdolność przylegania do śluzówki jelit, tworząc barierę dla drobnoustrojów chorobotwórczych. Dodatkowo wytwarzają substancje (bakteriocyny i kwas mlekowy) hamujące wzrost patogenów i neutralizują ich toksyny, a także wzmacniają odporność miejscową przewodu pokarmowego.

Saccharomyces boulardii

Saccharomyces boulardii zawarty w preparacie ENTEROMAX to probiotyczny szczep drożdży, który zasiedlając przewód pokarmowy wywiera korzystny wpływ na zdrowie osób z biegunką. Ma dużą zdolność do wzrostu, aktywności i przeżywania w całym przewodzie pokarmowym nawet podczas antybiotykoterapii. Dlatego też, został uznany za efektywny probiotyk do postępowania dietetycznego w biegunce poantybiotykowej. Sprzyja regeneracji nabłonka jelit, co uzasadnia jego stosowanie w uszkodzeniu jelit wywołanym przez Clostridium difficile – patogenną bakterię mogące skolonizować jelita na skutek antybiotykoterapii.

W badaniach wykazano, że Saccharomyces boulardii i Lactobacillus rhamnosus GG przyczyniają się do skrócenia czasu trwania biegunki i złagodzenia jej przebiegu oraz redukowania ilości luźnych stolców.

31,90 zł
 • BEZPŁATNA DOSTAWA

  Dla zamówień pow. 150zł

 • ZAUFANIE I BEZPIECZEŃSTWO

  100% satysfakcji, składniki zgodne z GMP i HACCP

 • NAJLEPSZE CENY

  Dla zamówień pow. 150zł

ENTEROMAX FORTE to suplementy diety w postaci kapsułek, które stanowią połączenie korzystnych dla organizmu szczepów: bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), drożdży Saccharomyces boulardii (ABF Y701) oraz inuliny.

ENTEROMAX zawiera 3 miliardy komórek bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, 5 miliardów komórek drożdży Saccharomyces boulardii, które:

• należą do najlepiej opisanych w literaturze naukowej mikroorganizmów wskazanych do postępowania dietetycznego w biegunce o różnej etiologii,

•  są odporne na działanie soku żołądkowego, żółci i soków trzustkowych, dzięki czemu docierają do jelit w pełni aktywne. 

Polecany dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, dzieci i dorosłych, w celu uzupełnienia mikroflory jelitowej, w tym również w czasie antybiotykoterapii oraz po jej zakończeniu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Enteromax Forte
Twoja ocena

Forma

kapsułki otwierane

Ilość: 

30 kapsułek

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia:  

Niemowlęta powyżej 6. miesiąca życia oraz młodsze dzieci:

1 kapsułka dziennie.

• Kapsułkę należy otworzyć, a następnie jej zawartość (proszek) rozprowadzić w letniej lub chłodnej wodzie. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Dzieci powyżej 12. roku życia oraz dorośli:

2 kapsułki dziennie. 

• Kapsułkę należy połknąć i popić letnią lub chłodną wodą.

Preparat najlepiej przyjmować między posiłkami. Nie mieszać ze zbyt gorącymi płynami lub potrawami.

Skład:

szczep drożdży Saccharomyces boulardii, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, maltodekstryna, inulina, szczep bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, barwnik: dwutlenek tytanu.

Skład zalecanej do spożycia dziennej porcji:

Składniki charakteryzujące produkt

1 kapsułka

Saccharomyces boulardii

5 mld CFU*

Lactobacillus rhamnosus GG

Inulina

3 mld CFU*

50 mg


*CFU- jednostka formowania kolonii (ang. colony forming unit)

expert image

Zapytaj naszych ekspertów

Masz dodatkowe pytania dotyczące naszych produktów? Chcesz wiedzieć, co zrobić aby poprawić swoje zdrowie i czuć się lepiej? Napisz do nas na info@pharmasis.pl. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą!

 • Nasi konsultanci

  +48 22 290 59 04

 • Przy zamówieniu pow. 150 zł

  DOSTAWA GRATIS

 • @